kdo jsme

Carl Key je nová česká značka založená v Praze, která byla vytvořena na základě potřeb obyčejných lidí z běžného života. Poslouchali jsme potřeby okolí a na základě nich tvoříme batohy, které jsou dostatečně kvalitní a zároveň cenově dostupné. Vytvořili jsme značku batohů a doplňků, které jsou originální a budu vás provázet životem velmi dlouho. Propojujeme praktičnost a dostupnost s jednoduchostí. 
 
Vývoj batohů a doplňků probíhá v Praze a výroba v zahraničí. Díky tomu dokážeme vyrobit kvalitní produkt, který si může dovolit každý. Kolekce, které jsou nebo budou v prodeji na našem e-shopu jsou vždy unikátní a zakoupit jdou tedy pouze do doby, než se zásoby vyprodají. Tím máte jistotu originality, kterou jinde nekoupíte. 
 
Snažíme se, aby naše výrobky nebyly vyráběny z živočišných produktů a taky chceme, snížit spotřebu plastů na minimum. Do budoucna vidíme potenciál v obnovitelných a recyklovatelných materiálech, ze kterého se dají batohy a doplňky vyrábět. Budeme se dále snažit vybočovat z klasických výrobních praktik a postupů.
 
Uvědomujeme si však, že je vždy na čem pracovat a co zlepšovat, proto vám děkujeme za vaší přízeň a podporu. 
 
 
Screenshot 2019-02-24 12.09.45
 
IMG_0376